Erkeğinizi O Kadından Nasıl Kurtarırsınız? Kitabını İndir Oku – Diana Baroni

Erkeğinizi O Kadından Nasıl Kurtarırsınız? Kitabını İndir Oku Bilgi

Erkeğinizi O Kadından Nasıl Kurtarırsınız? kitabı 208 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 19.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 23.02.2009 tarihinde Diana Baroni tarafından yazılarak DKY YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Erkeğinizi O Kadından Nasıl Kurtarırsınız? kitabı 9789755535012 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Erkeğinizi O Kadından Nasıl Kurtarırsınız? Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Aldatıldığınızı mı düşünüyorsunuz? Sizi terk mi ediyor?Henüz bitmiş bir şey yok… O hâlâ sizin, eğer onun için savaşırsanız. İlk yapacağınız, onu geri isteyip istemediğinize karar vermek. Ve eğer onu geri istiyorsanız, kurban olmadığınızıanlamalısınız. Siz, kendinizi ve ilişkinizi yeniden tanımlayacağınız bir savaştasınız…Elinizdeki kitap, bu süreci yaşayan birçok kadının deneyimleri ve uzmanların konu üzerine araştırmalarıyla oluşturulmuştur. Sizesunduğumuz sihirli bir reçete değil, bundan çok daha fazlası. Bu kitapla size, kendinizi yeniden tanıma, gizil güçlerinizi keşfetme ve sonuçta sevdiğiniz erkekle yepyeni ve çok daha güçlü bir ilişki kurmanın yolunu gösteriyoruz.Bunu yapabilirsiniz, birçok özel kadın bunu başardı; kararlılık ve cesaret ilk adımı…

Erkeğinizi O Kadından Nasıl Kurtarırsınız? Kitabını PDF İndir Kategori

Erkeğinizi O Kadından Nasıl Kurtarırsınız? Kitabı Yayına Çıktığı 23.02.2009 Tarihinden İtibaren Toplamda 24 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Dky Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın