Episode 2 Aylık Dizi Kültürü Dergisi Sayı : 11 Eylül-Ekim 2018 Kitabını İndir Oku – Ayaz Uysal

Episode 2 Aylık Dizi Kültürü Dergisi Sayı : 11 Eylül-Ekim 2018 Kitabını İndir Oku Bilgi

Episode 2 Aylık Dizi Kültürü Dergisi Sayı : 11 Eylül-Ekim 2018 kitabı 96 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 21.5 x 30 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 14.09.2018 tarihinde Ayaz Uysal tarafından yazılarak EPISODE DİZİ KÜLTÜRÜ DERGİSİ tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Episode 2 Aylık Dizi Kültürü Dergisi Sayı : 11 Eylül-Ekim 2018 kitabı 65405465465640 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Episode 2 Aylık Dizi Kültürü Dergisi Sayı : 11 Eylül-Ekim 2018 Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Episode’un Eylül-Ekim sayısı raflarda!Türkiye’nin tek dizi kültürü dergisi Episode’un yeni sayısından gündem; 70. Yılındaki Emmy Ödülleri.Emmy Ödülleri’nin tarihi, bugünü, bu senenin aday tabloları, müzik kategorisinde öne çıkanlar… Yılın en iyi yapımlarının yarıştığı Emmy Ödülleri için Episode detaylı bir kılavuz hazırladı.The Walking Dead dönüyor. Dizinin oyuncuları ve yapım ekibi, yeni sezon öncesi merak edilenleri yanıtladı.Geçen senenin çok konuşulan dizilerinden Ozark, 2. sezonuyla geri döndü. Dizinin başrol oyuncuları, Jason Bateman, Julia Garner, Laura Linney Episode’un konuğu oldu.Eylül-ekim aylarında yolu gözlenen pek çok dizi yeni sezonlarıyla, merak edilen pek çok yapım ilk kez seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Animeden polisiyeye, komediden fantastiğe pek çok dizinin detaylı analizleri yeni sayımızda…Episode yerli’nin kapak konuğu, geçtiğimiz sezonun lideri Sen Anlat Karadeniz dizisinin Deli Tahir’i Ulaş Tuna Astepe. Basında az görünen, nadir röportaj veren Astepe ile oyunculuk serüvenini, hayatında iz bırakan eserleri, çocukluğunu ve daha fazlasını konuştuk. Sahnede, beyazperdede, ekranda izlemeye doyamadığımız Tilbe Saran’la buluştuk, İstanbullu Gelin’i, Oyuncular Sendikası’nı, sektörü ve ülkeyi konuştuk.Koca Koca Yalanlar dizisinin Nilgün’ü Selen Uçer ve 4N1K’nın Ali’si Atakan Hoşgören de röportaj konuklarımız arasında.Yaz döneminde Star TV’deki görevlerinden istifa eden Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan’ı yeni adresleri Karga7’da ziyaret ettik, yeni projelerini, hedeflerini konuştuk.Episode, renkli, dolu dolu bir sayıyla raflarda!

Episode 2 Aylık Dizi Kültürü Dergisi Sayı : 11 Eylül-Ekim 2018 Kitabını PDF İndir Kategori

Episode 2 Aylık Dizi Kültürü Dergisi Sayı : 11 Eylül-Ekim 2018 Kitabı Yayına Çıktığı 14.09.2018 Tarihinden İtibaren Toplamda 531 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Epısode Dizi Kültürü Dergisi yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın