Eczanede Profesyonel Ve Tamamlayıcı Satış Yönetimi Kitabını İndir Oku – Faruk Nalbantoğlu

Eczanede Profesyonel ve Tamamlayıcı Satış Yönetimi Kitabını İndir Oku Bilgi

Eczanede Profesyonel ve Tamamlayıcı Satış Yönetimi kitabı 104 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 21 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 17.02.2021 tarihinde Faruk Nalbantoğlu tarafından yazılarak KİLİT YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Eczanede Profesyonel ve Tamamlayıcı Satış Yönetimi kitabı 9786054245260 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Eczanede Profesyonel ve Tamamlayıcı Satış Yönetimi Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

On yıldan fazla zamandır eczane teknisyenlerine satış konularında eğitimler veriyorum, bugüne kadar eğitim verdiğim teknisyen sayısı on bin kişiyi geçti ve pek çok arkadaşımla da bire bir “satış süreç gelişimi” programları gerçekleştiriyoruz. Biliyorum ki her biriniz bu süreci profesyonelleştirmek, doğru yöntemleri ile öğrenmek istiyorsunuz. Bu kitapta sizlere bu konuda birkaç bilgiyi paylaşmaya çalıştım. Bundan sonraki tüm kitaplarda da bu bilgileri derinleştirmeye devam edeceğiz. Faydalanabileceğiniz bir eser olması dileklerimle…

Eczanede Profesyonel ve Tamamlayıcı Satış Yönetimi Kitabını PDF İndir Kategori

Eczanede Profesyonel Ve Tamamlayıcı Satış Yönetimi Kitabı Yayına Çıktığı 17.02.2021 Tarihinden İtibaren Toplamda 59 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Kilit Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın