Dijital Sosyoloji Çalışmaları Kitabını İndir Oku – Kolektif

Dijital Sosyoloji Çalışmaları Kitabını İndir Oku Bilgi

Dijital Sosyoloji Çalışmaları kitabı 290 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 21.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 06.10.2021 tarihinde Kolektif tarafından yazılarak NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Dijital Sosyoloji Çalışmaları kitabı 9786257492454 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Dijital Sosyoloji Çalışmaları Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Günlük yaşamımızın önemli parametrelerinden olan dijital araç ve ortamlar toplumsal olanı etkilemekte ve insan yaşamını dönüştürmektedir. Söz konusu dönüşüm, dijital araçlara ve özellikle de yeni iletişim teknolojilerine büyük oranda bağlı bir yapıyı ortaya çıkarmaktadır. Bu çerçevede dijitalleşmenin toplumsal etkileri üzerine düşünmek, içinde yaşadığımız dünyayı algılamak ve değerlendirebilmek için bir zorunluluktur. “Dijital Sosyoloji Çalışmaları” bu değerlendirmede başvurulabilecek temel bir kaynak olma arzusunu taşımaktadır. Bu bağlamda dijital sosyoloji, dijital eşitsizlik, dijital gözetim, sanal kimlik, dijital aktivizm, kuşaklar, ebeveynlik, dijital sağlık, dijital diplomasi ve eğitimde dijitalleşme kitapta tartışılan konular arasındadır. Sosyoloji, iletişim ve eğitim alanındaki akademisyenlerin ortak çabalarıyla hazırlanan bu kitap alana ilgi duyan herkes içindir.

Dijital Sosyoloji Çalışmaları Kitabını PDF İndir Kategori

Dijital Sosyoloji Çalışmaları Kitabı Yayına Çıktığı 06.10.2021 Tarihinden İtibaren Toplamda 25 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Nobel Akademik Yayıncılık yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın