Dijital Dönüşümün Sektörel Analizleri Kitabını İndir Oku – Dr. Yasin Çakırel

Dijital Dönüşümün Sektörel Analizleri Kitabını İndir Oku Bilgi

Dijital Dönüşümün Sektörel Analizleri kitabı 476 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 16 x 23.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 26.07.2021 tarihinde Dr. Yasin Çakırel tarafından yazılarak NOBEL BİLİMSEL tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Dijital Dönüşümün Sektörel Analizleri kitabı 9786257589734 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Dijital Dönüşümün Sektörel Analizleri Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Dijital Dönüşümün Sektörel Analizleri kitabı, sarsıcı ve geri dönülemez bir şekilde iş dünyasına etki eden dijital dönüşümü konu alıyor. Dijitalleşmenin sektörleri nasıl dönüştürdüğüne odaklanıyor. Kitapta otomotiv, gıda ve tarım, inşaat ve çimento, savunma sanayi, tekstil ve moda, perakende gibi imalat sektörlerinin yanı sıra; eğitim, sağlık, turizm, hukuk, bankacılık, sigortacılık, reklamcılık ve medya, lojistik, havacılık, liman işletmeleri ve yeni bir alan olan e-sporu da içeren hizmet sektörlerine yer veriliyor. Her sektör, alanında deneyimli akademisyenler veya sektör uzmanları tarafından detaylı şekilde incelenip, iş yaşamından örneklerle kitaba aktarılıyor. Bunun yanı sıra, dijital dönüşümle birlikte müşteri ilişkileri ve insan kaynaklarında yaşanan dönüşüm de farklı bölümlerle ele alınıyor.Kitap, üniversitelerde verilen “dijitalleşme” konulu derslerin öğretim elemanları ve öğrencileri; dijitalleşme konusuyla ilgilenen araştırmacılar ve her sektörden iş insanı için faydalı bilgiler içermektedir.

Dijital Dönüşümün Sektörel Analizleri Kitabını PDF İndir Kategori

Dijital Dönüşümün Sektörel Analizleri Kitabı Yayına Çıktığı 26.07.2021 Tarihinden İtibaren Toplamda 3 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Nobel Bilimsel yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın