Dgs Soru Bankaları Seti (2 Kitap) Kitabını İndir Oku – Kolektif

DGS Soru Bankaları Seti (2 Kitap) Kitabını İndir Oku Bilgi

DGS Soru Bankaları Seti (2 Kitap) kitabı 474 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 19.5 x 27.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 19.04.2019 tarihinde Kolektif tarafından yazılarak KAPSAM YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. DGS Soru Bankaları Seti (2 Kitap) kitabı 9782139712054 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

DGS Soru Bankaları Seti (2 Kitap) Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

DGS SORU BANKALARI SETİ ( 2’Lİ) Kapsam Yayınları’nın “DGS’ye hazırlık kitapları” zincirinin önemli bir halkasını oluşturmaktadır. Bu kitap seti, Türkçe ve matematik soru bankalarını kapsar ve yeni sınav sisteme uygun şekilde hazırlanmıştır.Kapsam Yayınları’nın DGS SORU BANKALARI’yla DGS adaylarını özgün sorularla buluşturmak,DGS konularını farklı ve yeni nesil sorularla ayrıntılı biçimde  taramak,Mesleğinizin devamı olan bölüm ve fakültelere geçişinizi sağlamak,Hayalinizdeki  üniversiteye  kavuşmanızı sağlamak amaçlanmıştır. DGS SORU BANKALARI sizin için önemli bir kaynak olacağına inanıyoruz.

DGS Soru Bankaları Seti (2 Kitap) Kitabını PDF İndir Kategori

Dgs Soru Bankaları Seti (2 Kitap) Kitabı Yayına Çıktığı 19.04.2019 Tarihinden İtibaren Toplamda 205 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Kapsam Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın