Değişen Dünya’da Çocuk Ve Eğitim Kitabını İndir Oku – Kolektif

Değişen Dünya’da Çocuk ve Eğitim Kitabını İndir Oku Bilgi

Değişen Dünya’da Çocuk ve Eğitim kitabı 185 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 15.5 x 23.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 02.04.2021 tarihinde Kolektif tarafından yazılarak EĞİTEN KİTAP tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Değişen Dünya’da Çocuk ve Eğitim kitabı 9786257245777 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Değişen Dünya’da Çocuk ve Eğitim Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Dünya; var olduğundan beri nice insan topluluklarına, nice farklı kuşaklara ev sahipliği yapmıştır. Kitabın ismi her ne kadar “değişen dünya” olsa da temel sorun dünyanın mı yoksa insanın mı değiştiğidir.  İnsanlar keşifler yaptıkça, teknoloji geliştirdikçe ve bilim ürettikçe aslında yaşam stillerini değiştirmişler ama bu dünyanın değişimi olarak yorumlanmıştır. Belki de dünya adına değişen tek şey insanoğlunun yaşadığı çevreye bıraktığı izlerdir. İnsanoğlu yeni bakış açıları geliştirdikçe kimi sancılı değişimler ve sorunlar da beraberinde gelmiştir. Teknoloji geliştikçe aile içi ilişkiler, geleceğe dönük beklentiler, eğitsel süreçler de bu değişime eşlik etmektedir. Dünya her yeni kuşakla birlikte aslında “yeni bir dünya” dır. Bu kitap insanlığın yaşadığı değişimlere ve yeni dünyanın getirdiklerine farklı disiplinler açısından bakmak, mevcut değişimlerin neden olduklarını eleştirel bir gözle betimlemek ve analiz etmek amacıyla siz değerli okurların beğenisine sunulmuştur.

Değişen Dünya’da Çocuk ve Eğitim Kitabını PDF İndir Kategori

Değişen Dünya’da Çocuk Ve Eğitim Kitabı Yayına Çıktığı 02.04.2021 Tarihinden İtibaren Toplamda 1 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Eğiten Kitap yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın