Dantelam &Amp; Dantel Tasarım Kitabı Kitabını İndir Oku – Havva Ölgen

Dantelam & Dantel Tasarım Kitabı Kitabını İndir Oku Bilgi

Dantelam & Dantel Tasarım Kitabı kitabı 96 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 21 x 28 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 27.11.2012 tarihinde Havva Ölgen tarafından yazılarak TUVA YAYINCILIK tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Dantelam & Dantel Tasarım Kitabı kitabı 9786056334207 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Dantelam & Dantel Tasarım Kitabı Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Dantelam adındaki dantel tasarım kitabımızın tasarımcıları olarak, yeni tasarımlardan oluşturduğumuz çalışmalarımızı derleyip bir koleksiyon hazırladık ve bu koleksiyona ‘’NEW’’ dedik. NEW’de kültürümüzün bir parçası olan dantelin 11 farklı modelini bulacaksınız. Hedefimiz dantele gönül vermiş yerli ve yabancı takipçilerimize yeni ve özel tasarımlar sunmak ve de dantel örmeyi öğrenmek isteyen hanımlarımıza da teknik bilgilerle ulaşabilmektir. Tasarımlarımız arasında yer alan bütün dantelin yanı sıra farkına fark katan dantel-kumaş kombinasyonunun ayrıcalığını ve şıklığını, kültürümüzdeki çeyiz anlayışına göre modelleri takım olarak sizlere sunmak yine hedeflerimiz arasındadır. Tığ işi dantel modellerimizi önce, kafamızda oluşturduğumuz modelin ana taslağını kara kalemle kareli kağıt üzerine çizdikten sonra takımın diğer parçalarını aynı yöntemle çizerek hazırlıyoruz. Daha sonra çizimleri dijital ortama aktarıyoruz. Uygulama aşamasında dantele, tercih edilen renk, iplik ve tığ ile şemada ki işaretli yerden başlanarak örülüp tamamlanır.’’Hayalden Emeğe Emekten Gerçeğe’’ sloganıyla da sizler için tasarladığımız modellerimizi sevgiyle örüp, sağlık ve mutlulukla kullanmanız dileği ile.Havva ÖLGEN –Hatice ÇALTILLI

Dantelam & Dantel Tasarım Kitabı Kitabını PDF İndir Kategori

Dantelam &Amp; Dantel Tasarım Kitabı Kitabı Yayına Çıktığı 27.11.2012 Tarihinden İtibaren Toplamda 158 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Tuva Yayıncılık yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın