Çocuklarla Birlikte Öyküler Yaratmak Ve Çocuklarca Yapılan Sekiz Resim Kitabını İndir Oku – Sylvia Görnert-Stuckmann

Çocuklarla Birlikte Öyküler Yaratmak ve Çocuklarca Yapılan Sekiz Resim Kitabını İndir Oku Bilgi

Çocuklarla Birlikte Öyküler Yaratmak ve Çocuklarca Yapılan Sekiz Resim kitabı 152 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 19.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 31.12.2005 tarihinde Sylvia Görnert-Stuckmann tarafından yazılarak İLYA YAYINEVİ-İZMİR tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Çocuklarla Birlikte Öyküler Yaratmak ve Çocuklarca Yapılan Sekiz Resim kitabı 9789756070307 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Çocuklarla Birlikte Öyküler Yaratmak ve Çocuklarca Yapılan Sekiz Resim Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Çocuklara öyküler anlatmak ve onlarla birlikte öyküler yaratmak, herkesin öğrenebileceği bir sanattır. Bu bağlamda çocukların hayal gücü harekete geçirilir, dilsel gelişmeleri desteklenir ve çocukla olan bağlar güçlendirilir. Sylvia Görnert-Stuckmann, öykülerin çocuğun sağlıklı gelişimi açısından neden önemli olduklarını ve çocuklarla nasıl yaratıcı bir etkinlikte bulunabileceğinizi canlı bir şekilde açıklıyor. Bu maksatla denenmiş öyküler seçiyor ve bunları yeniden anlatıyor.

Çocuklarla Birlikte Öyküler Yaratmak ve Çocuklarca Yapılan Sekiz Resim Kitabını PDF İndir Kategori

Çocuklarla Birlikte Öyküler Yaratmak Ve Çocuklarca Yapılan Sekiz Resim Kitabı Yayına Çıktığı 31.12.2005 Tarihinden İtibaren Toplamda 9 Kişi Tarafından Okunmuştur.

İlya Yayınevi-Izmir yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın