Çocuklarınıza Öğrenmeyi Nasıl Öğretebilirsiniz? Kitabını İndir Oku – Psikiyatrist Dr. Petra-Marina Hammer

Çocuklarınıza Öğrenmeyi Nasıl Öğretebilirsiniz? Kitabını İndir Oku Bilgi

Çocuklarınıza Öğrenmeyi Nasıl Öğretebilirsiniz? kitabı 160 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 14 x 21 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 03.07.2001 tarihinde Psikiyatrist Dr. Petra-Marina Hammer tarafından yazılarak ROTA YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Çocuklarınıza Öğrenmeyi Nasıl Öğretebilirsiniz? kitabı 9789758296385 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Çocuklarınıza Öğrenmeyi Nasıl Öğretebilirsiniz? Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Anne ve baba olarak sizler, çocuğunuzun yeterli ve severek öğrenmesi için neler yapabilirsiniz?”Çocuğumun öğrenmeye hevesi yok!” “Çocuğum işte bunu bilemiyor!”Çocukların isteyerek ya da zorla öğrendiği ile okulda iyi veya kötü olup olmadıkları, kesinlikle onların zekalarıyla ilgili konular değildir. Çocukların pek çoğunda okul haric konularda özel yetenek ve güçler vardır. Çocuklarındaki bu özel güçleri fark edip, tanıyan anne ve babalar, çocuklarını okulda da daha iyi konsantre olmaları ve çaba göstermelerini sağlayacak şekilde motive edebilirler. Bazı çocuklar ise, akılları asıl vermeleri gereken şey yerine, sürekli başka şeylerle meşgul olduğundan hem kendilerini hem de çalışmaların organize etmekte zorlanırlar. Bu çocukların okulda daha iyi öğrenmelerini sağlamak için anne ve babalar yine çocuklarıyla birlikte ders çalışma ve boş vakitlerini değerlendirme planları hazırlayarak onlara yardımcı olabilirler. “Çocuklarımıza Öğrenmeyi Nasıl Öğretebiliriz” tüm anne ve babalara, somut örnekler vermekte. Örneğin; tüm çocukların iyi ve severek öğrenmelerine yardım eden, basit, faka etkili bir motivasyon programı olan Puan Plan Oyunu ile, çocuklarınızın başarı deneyimlerini nasıl başarı sonuçlarına dönüştürebileceğinizi göstermektedir.

Çocuklarınıza Öğrenmeyi Nasıl Öğretebilirsiniz? Kitabını PDF İndir Kategori

Çocuklarınıza Öğrenmeyi Nasıl Öğretebilirsiniz? Kitabı Yayına Çıktığı 03.07.2001 Tarihinden İtibaren Toplamda 98 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Rota Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın