Çingenelerin Sosyal Ve Toplumsal Sorunları &Amp; Mahcup Red Notaları Kitabını İndir Oku – Ayaz Uysal

Çingenelerin Sosyal ve Toplumsal Sorunları & Mahcup Red Notaları Kitabını İndir Oku Bilgi

Çingenelerin Sosyal ve Toplumsal Sorunları & Mahcup Red Notaları kitabı 225 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 16 x 24 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 15.09.2021 tarihinde Ayaz Uysal tarafından yazılarak PARADİGMA AKADEMİ YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Çingenelerin Sosyal ve Toplumsal Sorunları & Mahcup Red Notaları kitabı 9786257431248 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Çingenelerin Sosyal ve Toplumsal Sorunları & Mahcup Red Notaları Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

“Çingenelerin Sosyal ve Toplumsal Sorunları: Mahcup Red Notaları” başlıklı eser, fasılalarla yürütülen saha çalışmasıyla birlikte, son yedi yılın ürünü bir çalışma. Elinizdeki kitap çalışması, yazarlarından A. Baran Dural’ın, Bandırma odaklı özgün bir proje olarak başlatılan ve Çingene gençlerinin eğitimlerine katkı sağlarken, katılımcı gençlerin en başarılı sayıldıkları müzik alanının, itici güç olarak kullanıldığı, “Sevginin Ritmi” projesine, danışman Harun Karacan’ın çağrısı üzerine dışarıdan katılımıyla doğmuştur. TOG tarafından yürütülen ve gönüllülük esasıyla sürdürülen proje danışmanı Karacan’ın ani vefatı, Dural’ın, Çingenelerin güncel- toplumsal sorunlarına ilişkin algısını keskinleştirerek, aynı konuda çalışmalarda bulunan Bahriye Eseler ve Eren Topuz ile iletişim kurmasıyla boyut kazanmıştır. Bu durum, eser kapsamının genişlemesine neden olmuştur. Toplam beş bölümden oluşan, “Mahcup Red Notaları”, Türkiye Çingenelerinin toplumsal- sosyal sorunlarını tartışmaya açmak, başlıca sorun alanlarının çözümüne katkıda bulunmak adına kaleme alınmıştır

Çingenelerin Sosyal ve Toplumsal Sorunları & Mahcup Red Notaları Kitabını PDF İndir Kategori

Çingenelerin Sosyal Ve Toplumsal Sorunları &Amp; Mahcup Red Notaları Kitabı Yayına Çıktığı 15.09.2021 Tarihinden İtibaren Toplamda 16 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Paradigma Akademi Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın