Büyük İskender’in Ayak İzlerinde Yunanistan’dan Asya’ya Yolculuk Kitabını İndir Oku – Michael Wood

Büyük İskender’in Ayak İzlerinde Yunanistan’dan Asya’ya Yolculuk Kitabını İndir Oku Bilgi

Büyük İskender’in Ayak İzlerinde Yunanistan’dan Asya’ya Yolculuk kitabı 256 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 18.5 x 24.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 03.03.2006 tarihinde Michael Wood tarafından yazılarak US YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Büyük İskender’in Ayak İzlerinde Yunanistan’dan Asya’ya Yolculuk kitabı 9789758749256 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Büyük İskender’in Ayak İzlerinde Yunanistan’dan Asya’ya Yolculuk Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Bu şaşırtıcı ve sıradışı öykünün ardında İskender’in gizemli kişiliği duruyor. İskender öldüğünde atıyla binlerce kilometrelik yol kat etmiş, pek çok ülkeyi katmış ve bugüne kadar gelebilen yüzlerce anıt eser inşa etmişti. İzleri öyle kalıcı oldu ki, öyküleri bugün de etkisini sürdürüyor. Bunlardan biri Yunanlı balıkçıların hala dilinde: “Her an olabilir” diyorlar, “deniz sakin ve güneşli olsa, bora veya fırtına gelse de.” Kayıp erkek kardeşi İskender’i arayan bir deniz kızı kayığın yanında suda görünür ve şu soruyu sorar: “Büyük İskender nerede?” Hayatınız vereceğiniz yanıta bağlıdır. Öldüğünü söylerseniz öfke ve üzüntüsüyle fırtınayı çağıracak ve etrafınız çevrelenecek ve boğulacaksınız. Doğru yanıt şudur: “Büyük İskender yaşıyor. Ve hala dünyaya hükmediyor.”

Büyük İskender’in Ayak İzlerinde Yunanistan’dan Asya’ya Yolculuk Kitabını PDF İndir Kategori

Büyük İskender’in Ayak İzlerinde Yunanistan’dan Asya’ya Yolculuk Kitabı Yayına Çıktığı 03.03.2006 Tarihinden İtibaren Toplamda 5 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Us Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın