Bütüncül Psikoterapiye Giriş (Kaynak Kitap) Kitabını İndir Oku – Kenneth R. Evans

Bütüncül Psikoterapiye Giriş (Kaynak Kitap) Kitabını İndir Oku Bilgi

Bütüncül Psikoterapiye Giriş (Kaynak Kitap) kitabı 203 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 15 x 21 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 01.01.2012 tarihinde Kenneth R. Evans tarafından yazılarak PSİKOTERAPİ ENSTİTÜSÜ EĞİTİM YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Bütüncül Psikoterapiye Giriş (Kaynak Kitap) kitabı 9786055548797 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Bütüncül Psikoterapiye Giriş (Kaynak Kitap) Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Hızla gelişen bütünleşme alanında çok değerli bir genel bakış sağlayan bu kitapta, yazarlar bütüncül terapinin asli unsurlarını aktarmak için bütünleşme alanını geniş bir perspektiften gözden geçiriyorlar. İlk kısımda bütüncül hareketin arkasındaki felsefi, tarihsel ve araştırma arka planını irdelerken, ikinci kısımda tutarlı bir bütünleşme modelinin teori ve uygulamasına dair örnek sunuyorlar. Son kısımdaysa bütüncül psikoterapi uygulayıcısı için önemli olan etik, eğitimsek ve mesleki noktalara odaklanıyorlar.

Bütüncül Psikoterapiye Giriş (Kaynak Kitap) Kitabını PDF İndir Kategori

Bütüncül Psikoterapiye Giriş (Kaynak Kitap) Kitabı Yayına Çıktığı 01.01.2012 Tarihinden İtibaren Toplamda 16 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Psikoterapi Enstitüsü Eğitim Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın