Bruce Lee Gibi Özgüvenli Olabilirsin / Tarihte İz Bırakanlar Kitabını İndir Oku – E. Murat Yığcı

Bruce Lee Gibi Özgüvenli Olabilirsin / Tarihte İz Bırakanlar Kitabını İndir Oku Bilgi

Bruce Lee Gibi Özgüvenli Olabilirsin / Tarihte İz Bırakanlar kitabı 16 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 21.5 x 28 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 02.01.2018 tarihinde E. Murat Yığcı tarafından yazılarak CARETTA YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Bruce Lee Gibi Özgüvenli Olabilirsin / Tarihte İz Bırakanlar kitabı 9789752463073 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Bruce Lee Gibi Özgüvenli Olabilirsin / Tarihte İz Bırakanlar Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Sinema oyuncusu ve dövüş sanatları ustası Bruce Lee, özgüveni sayesinde önüne çıkan engelleri aştı ve sinemada büyük başarılara imza attı. Bu kitap, onun gerçek yaşam öyküsünden yola çıkarak özgüvenimizle yapabileceklerimiz konusunda bize ilham veriyor. Tarihte İz Bırakanlar Serisi, çocuklara özenle hazırlanmış biyografiler aracılığıyla insanı insan yapan erdemleri anlatıyor. Seriye eklenen dört yeni kitabın kahramanları, bir lider olarak pek çok insanın hayatını değiştiren eşitlik savunucusu Martin Luther King, başta telefon olmak üzere pek çok buluşun mucidi Aleksander Graham Bell, bilinmeyen denizlere açılmak konusundaki cesaretiyle Amerika kıtasını keşfeden gezgin Kristof Kolomb ve hayatını hastalara yardım etmeye adayan modern hemşirelik hizmetinin kurucusu Florence Nightingale… Kitaplar, gerçek hayat öyküleri üzerinden çocuklara liderlik, idealistlik, cesaret, yardımseverlik gibi konularda ilham veriyor, onlara dünyaya neler katabileceklerini gösteriyor.

Bruce Lee Gibi Özgüvenli Olabilirsin / Tarihte İz Bırakanlar Kitabını PDF İndir Kategori

Bruce Lee Gibi Özgüvenli Olabilirsin / Tarihte İz Bırakanlar Kitabı Yayına Çıktığı 02.01.2018 Tarihinden İtibaren Toplamda 5 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Caretta Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın