Bitkiler Ne İster / Tüm Özellikleriyle İç Mekan Bitkileri Kitabını İndir Oku – Kazım Cem Şirin

Bitkiler Ne İster / Tüm Özellikleriyle İç Mekan Bitkileri Kitabını İndir Oku Bilgi

Bitkiler Ne İster / Tüm Özellikleriyle İç Mekan Bitkileri kitabı 196 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 21 x 29.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 18.05.2004 tarihinde Kazım Cem Şirin tarafından yazılarak İNKILAP KİTABEVİ tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Bitkiler Ne İster / Tüm Özellikleriyle İç Mekan Bitkileri kitabı 9789751021540 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Bitkiler Ne İster / Tüm Özellikleriyle İç Mekan Bitkileri Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Dünya üzerindeki yaşam, bitki varlığıyla sürmektedir. Bir an için onların olmadığı bir dünya düşünülürse, kalan canlıların yaşama süreleri ancak saatle ölçülebilir.İnsanlar bitkileri önceleri korunma, beslenmeiçin kullanmış, daha sonra yetiştirmeye çalışmış,en küçük toprak parçasını bile bu amaçdoğrultusunda değerlendirmişlerdir XV.yüzyıldan sonra bahçelerini, saraylarınıgüzelleştirmek için kullandıkları bitkileri, XVIII.yüzyıldan itibaren özellikle Roma, Mısır,Hindistan ve Çin’de dekorasyonlarının anaöğeleri haline getirmişlerdir.Günümüzde bitkiler gerek iç gerek dış mekânolsun, tüm alanlarda yoğun olarakkullanmaktadır. Bazen evlerimizdeki bitkileri diğerleri gibi yetiştiremediğimizi düşünerek umutsuzluğa kapılırız. Ancak onları sevmek ve ne tür ihtiyaçları olduğunu öğrenmek başarının anahtarı olacaktır.Bu kitapta, en çok tercih edilen altmış bitkinin yakalanması olası hastalıkları, bakımından dikkat edilmesi gereken püf noktalarını bulacaksınız.

Bitkiler Ne İster / Tüm Özellikleriyle İç Mekan Bitkileri Kitabını PDF İndir Kategori

Bitkiler Ne İster / Tüm Özellikleriyle İç Mekan Bitkileri Kitabı Yayına Çıktığı 18.05.2004 Tarihinden İtibaren Toplamda 36 Kişi Tarafından Okunmuştur.

İnkılap Kitabevi yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın