Bir Çocuk Gelişir Dünya Değişir Kitabını İndir Oku – Canan Çam

Bir Çocuk Gelişir Dünya Değişir Kitabını İndir Oku Bilgi

Bir Çocuk Gelişir Dünya Değişir kitabı 125 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 21 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 17.09.2021 tarihinde Canan Çam tarafından yazılarak CENEVRE FİKİR SANAT tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Bir Çocuk Gelişir Dünya Değişir kitabı 9786058368156 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Bir Çocuk Gelişir Dünya Değişir Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Nitelikli ve sağlıklı bireylerin yetiştirilmesi için, eğitime küçük yaşlarda başlanılması gerekir.. Çocuğun öğrenmesinin en güçlü olduğu dönem 0-6 yaş dönemidir. Çocuk bu dönemde temel alışkanlıklarını kazanır.Gelişimin hızlı olduğu ilk yaşların, eğitimde önemi büyüktür. İnsan bebeklik ve ilk çocukluk evrelerindeki gelişim hızına hiçbir evrede ulaşamaz. Bu hızlı gelişim evrelerinde edinilen özellikler, insan ömrü boyunca etkisini sürdürür. Bebeklik ve ilk çocukluk evrelerinde yapılan eğitim, öteki evrelerde yapılan eğitimden daha önemlidir.Çocuğun zeka ve kişilik gelişiminin temelinde annenin ve babanın davranışlarını buluyoruz. Onların tek tek kişilikleri, birbirlerine olan davranış ve tutumları, çocuklarına gösterdikleri ilgi ve davranış biçimleri gerçekten çok önemlidir.Çocuğun zeka ve kişilik gelişiminde, özellikle anne ve baba davranışlarının büyük rolü vardır.Bu kitap sadece anne ve babalara değil, geleceğimiz olan çocuklarımıza karşı kendini sorumlu hisseden tüm güzel yürekli insanlara rehber olsun diye yazılmıştır.

Bir Çocuk Gelişir Dünya Değişir Kitabını PDF İndir Kategori

Bir Çocuk Gelişir Dünya Değişir Kitabı Yayına Çıktığı 17.09.2021 Tarihinden İtibaren Toplamda 44 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Cenevre Fikir Sanat yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın