Beyin Sizsiniz 5.0 &Amp; Metaverse Holistik Çağ Kitabını İndir Oku – Prof. Dr. İsmail Hakkı Aydın

Beyin Sizsiniz 5.0 & Metaverse Holistik Çağ Kitabını İndir Oku Bilgi

Beyin Sizsiniz 5.0 & Metaverse Holistik Çağ kitabı 336 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 21 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 22.01.2022 tarihinde Prof. Dr. İsmail Hakkı Aydın tarafından yazılarak GİRDAP KİTAP tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Beyin Sizsiniz 5.0 & Metaverse Holistik Çağ kitabı 9786057113818 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Beyin Sizsiniz 5.0 & Metaverse Holistik Çağ Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Holistik açıdan bakıldığı, parçalanamaz bir bütün olan kainatta, aslında hiçbir şey yoktur !Biz de hiç var olmadık ki !Şimdi karşımızda Metevarse var.Metaverse, versus universe…Metaverse, herkesin, istediği her şeyi, herkesle, her zaman, her yerde, süresiz ve sınırsız yapabilmesi ve yaşayabilmesidir !Metaverse, hayalindeki rüyayı, uyanıkken de görmektir…Beyin Sizsiniz 5.0 holistik Çağ, Metevarse ile Prof.Dr.İsmail Hakkı Aydın, geleceğe dair aklınızın ucundan dahi geçmeyen gerçeklikleri gözlerinizin önüne seriyor. Bakış açınızı yerle bir edecek bu eser, sizi Holistik Çağ atmosferinde Metaverse evrenine çağırıyor.

Beyin Sizsiniz 5.0 & Metaverse Holistik Çağ Kitabını PDF İndir Kategori

Beyin Sizsiniz 5.0 &Amp; Metaverse Holistik Çağ Kitabı Yayına Çıktığı 22.01.2022 Tarihinden İtibaren Toplamda 616 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Girdap Kitap yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın