Balkonlarda Ve Küçük Bahçelerde Tohum Alma Ve Saklama El Kitabı Kitabını İndir Oku – Tracy Maria Lord

Balkonlarda ve Küçük Bahçelerde Tohum Alma ve Saklama El Kitabı Kitabını İndir Oku Bilgi

Balkonlarda ve Küçük Bahçelerde Tohum Alma ve Saklama El Kitabı kitabı 48 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13 x 19.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 31.10.2019 tarihinde Tracy Maria Lord tarafından yazılarak ALEF YAYINEVİ tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Balkonlarda ve Küçük Bahçelerde Tohum Alma ve Saklama El Kitabı kitabı 9786058055506 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Balkonlarda ve Küçük Bahçelerde Tohum Alma ve Saklama El Kitabı Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Son yıllarda sayısı giderek artan tohum takas şenlikleriyle ninelerin çıkınlarında sakladıkları, kaybolmaya yüz tutan atalık tohumlar elden ele dolaşmaya başladı. Ne var ki bu tohumları ancak doğru şekilde ekip çoğaltabilirsek yaşatabiliriz. Yerel tohumların korunması konusunda yıllardır çalışan Tracy Lord, hazırladığı el kitabında balkonlarda veya küçük bahçelerde yetiştirmeye uygun ve Anadolu’da yaygın şekilde kullanılan yirmi farklı sebzenin tohumlarını nasıl çoğaltabileceğimizi, yeni nesil tohumların nasıl toplanıp saklanacağını duru ve akıcı bir dille anlatıyor, uygulama deneyimlerini referans kitaplardan edindikleriyle harmanlıyor. Kitapta özellikle tohumu toprakla buluşturmanın ideal koşulları, tohumdan fideye gelişme süreci ve olgunlaşan tohumları tanıma, toplama ve saklamanın püf noktalarına dair anlaşılır ve kolaylıkla uygulanabilir bilgiler bulacaksınız. Burcu Pek’in suluboya resimleriyle renk kattığı bu mini kitabın, balkonlarınızı ve arka bahçelerinizi rengârenk bir cümbüşe çevirmek için sizi cesaretlendireceğini umuyoruz.

Balkonlarda ve Küçük Bahçelerde Tohum Alma ve Saklama El Kitabı Kitabını PDF İndir Kategori

Balkonlarda Ve Küçük Bahçelerde Tohum Alma Ve Saklama El Kitabı Kitabı Yayına Çıktığı 31.10.2019 Tarihinden İtibaren Toplamda 47 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Alef Yayınevi yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın