Allah İlminden Yansımalarla Kur’an-I Kerim Çözümü Kitabını İndir Oku – Ahmed Hulusi

Allah İlminden Yansımalarla Kur’an-ı Kerim Çözümü Kitabını İndir Oku Bilgi

Allah İlminden Yansımalarla Kur’an-ı Kerim Çözümü kitabı 752 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 16.5 x 24 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 14.09.2010 tarihinde Ahmed Hulusi tarafından yazılarak KİTSAN BASIM YAYIN tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Allah İlminden Yansımalarla Kur’an-ı Kerim Çözümü kitabı 65405465465640 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Allah İlminden Yansımalarla Kur’an-ı Kerim Çözümü Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

“Yenilen” hükmü geldi!Kur’an-ı Kerim’e farklı bir pencereden yepyeni bir anlayışla bakma ve değerlendirmeye çalışma süreci başladı! Kur’an-ı Kerim’de sürekli dikkat çekilen “atalarınızın babalarınızın izi üzerindeyseniz ya onlar yanlış izdeler ise” uyarısı bu Mucize BİLGİ kitabını en baştan ele almamı zorunlu kıldı!İşte böylece de; “B” harfinin işaret ettiği anlam ışığında ayetler ele alınırsa, Kur’an-ı Kerim’i nasıl anlayabilirim; çalışması meydana geldi. Kur’an-ı Kerim her devir insanına Hakikate/hakikatine giden yolu göstermek için hitap ettiğine göre; bildirilen gerçeği, çağımız realiteleri ışığında ve eşliğinde nasıl anlamalıyım, çalışmasıdır bu! Binlerle sene öncesinde oluşmuş ve detayları asla bilinmeyen olayların bu çağın ya da gelecek çağların insanına nakledilmesindeki amacı açıklama çalışmasıdır bu, diğer yandan.Ayrıca en önemlisi, birbirinden kopuk olaylar, hükümler, fermanlar ve tanrının buyrukları olarak anlayışımıza sunulan bu mucize BİLGİ’deki bütünlük noktası nedir ve “İnsan”ı neden ilgilendirmektedir çalışmasıdır.Ahmed Hulusi

Allah İlminden Yansımalarla Kur’an-ı Kerim Çözümü Kitabını PDF İndir Kategori

Allah İlminden Yansımalarla Kur’an-I Kerim Çözümü Kitabı Yayına Çıktığı 14.09.2010 Tarihinden İtibaren Toplamda 1 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Kitsan Basım Yayın yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın