Aile Çemberi/Aradabir Buluşmak İçin Partner Arıyorum Kitabını İndir Oku – Rüstem İbrahimbekov

Aile Çemberi/Aradabir Buluşmak İçin Partner Arıyorum Kitabını İndir Oku Bilgi

Aile Çemberi/Aradabir Buluşmak İçin Partner Arıyorum kitabı 171 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 16 x 24 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 17.11.2005 tarihinde Rüstem İbrahimbekov tarafından yazılarak DÖNENCE YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Aile Çemberi/Aradabir Buluşmak İçin Partner Arıyorum kitabı 9789757054597 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Aile Çemberi/Aradabir Buluşmak İçin Partner Arıyorum Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Dünya çapında ünlü tiyatro ve sinema üsatdı Rüstem İbrahimbekov’un senorya ve oyunları Türk dilinde ilk kez yayınlanmaktadır.Eserlerinin ana temasını herşeyi ile insan oluşturuyor.İlk bakışta olağan, dünya kadar eski ve bilinen olaylardan yola çıkarak, insan ruhunu, iç çatışmalarını, ne pahasına olursa olsun “hatta ölüm bile” yaşamın sırlarını çözmeye çalışan insanı, inanılmaz yönleriyle gösteriyor. Aslında edebiyat, sinema, tiyatro alanlarında çalışan İbrahimbekov’u birbirinden ayırmak doğru olmaz. Sinema’da görkemli tablolar yaratan İbrahimbekov, tiyatroda tıpkı Çehov gibi, acı-tatlı, ironik, psikolojik renkler, zıtlıklarla, sanki ince, zarif bir oya işliyor. Ama bu “oya” insan kalbinin parçalarından oluşmaktadır. Bilinen gerçek: Çehov, varolan oyunlarının hemen hemen hepsini, daha önce yazmış olduğu öykülerinden kaynaklanarak yazmıştır. İbrahimbekov’un öykü ve hikayeleri de meşhur senaryoların temelini oluşturmuştur.

Aile Çemberi/Aradabir Buluşmak İçin Partner Arıyorum Kitabını PDF İndir Kategori

Aile Çemberi/Aradabir Buluşmak İçin Partner Arıyorum Kitabı Yayına Çıktığı 17.11.2005 Tarihinden İtibaren Toplamda 2 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Dönence Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın