Ahbaru Mekke – Mekke Tarihi Kitabını İndir Oku – Ebu’l Velid El-Ezraki

Ahbaru Mekke – Mekke Tarihi Kitabını İndir Oku Bilgi

Ahbaru Mekke – Mekke Tarihi kitabı 684 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 14.5 x 23 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 01.05.2017 tarihinde Ebu’l Velid El-Ezraki tarafından yazılarak ANKARA OKULU YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Ahbaru Mekke – Mekke Tarihi kitabı 9786059281515 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Ahbaru Mekke – Mekke Tarihi Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Ezraki, şehir tarihçiliğinin en önemli eserlerinden biridir ve İslam dininin beşiği olan Mekke’nin tarihini bize aktarır. Kitap, Hz. Adem’den bu güne aktarılan her şeyi sağlam bilgi olup olmadığına bakmaksızın gözümüzün önüne seriyor. Bu bağlamda Mekke ile ilgili çalışma yapan araştırmacıların vazgeçemeyeceği bir kültür hazinesi olarak karşımızdadır. Eserde Mekke ile ilgili her şeyi öğreneceksiniz diyebiliriz. İlk dönemi güzellikleriyle, olumsuzluklarıyla olduğu gibi önünüze sermeye devam ediyoruz. Mekke’ye panoramik olarak yolculuk yapmak üzere sizi Ezraki’nin Ahbaru Mekke’si ile baş başa bırakıyoruz…

Ahbaru Mekke – Mekke Tarihi Kitabını PDF İndir Kategori

Ahbaru Mekke – Mekke Tarihi Kitabı Yayına Çıktığı 01.05.2017 Tarihinden İtibaren Toplamda 200 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Ankara Okulu Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın