8. Sınıf Lgs Kota Denemeleri İnkılap Kotası Kitabını İndir Oku – Kolektif

8. Sınıf LGS Kota Denemeleri İnkılap Kotası Kitabını İndir Oku Bilgi

8. Sınıf LGS Kota Denemeleri İnkılap Kotası kitabı 168 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 16 x 24 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 19.09.2019 tarihinde Kolektif tarafından yazılarak TONGUÇ AKADEMİ tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. 8. Sınıf LGS Kota Denemeleri İnkılap Kotası kitabı 9786257894814 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

8. Sınıf LGS Kota Denemeleri İnkılap Kotası Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

8. Sınıf İnkılap Tarihi KOTA Soru Bankası ile bu sene Tarih’in şampiyonu sen olacaksın! Hem de hiç sıkılmadan ve bol bol eğlenerek…Tamamı yeni tarz ve yatay sorulardan oluşan İnkılap Tarihi Konu Taramaları, içerisinde yer alan toplam 40 adet KOTA ile birlikte 8. sınıf 1. ve 2. dönemin tüm konularını tekrar etmeni sağlayacak ve seni LGS sınavına yönelik çalıştıracak. Konuları tekrar ettirirken kazanım temelli ilerlemene de yardımcı olacak.Takıldığın ya da yanlış yaptığın tüm soruların çözümünü cep telefonuna ücretsiz olarak yükleyebileceğin TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması sayesinde uzman hocalardan dinleyebileceksin.İnkılap Tarihi Kota’sı, PISA ve TIMSS sınavlarına en uygun soru tipleriyle, 2020 müfredatına %100 uyumlu şekilde, yeni sınava uygun zorluk düzeyinde hazırlandı.Aynı zamanda TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı.Eğlenerek öğrenmek artık Tonguç ile gerçek oluyor!Unutma, KOTA’nı belirlediğin sürece şampiyonluğa sen ulaşırsın!

8. Sınıf LGS Kota Denemeleri İnkılap Kotası Kitabını PDF İndir Kategori

8. Sınıf Lgs Kota Denemeleri İnkılap Kotası Kitabı Yayına Çıktığı 19.09.2019 Tarihinden İtibaren Toplamda 90 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Tonguç Akademi yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın