24 Saatte Photoshop Cs2 Herkes İçin Kitabını İndir Oku – Carla Rose

24 Saatte Photoshop CS2 Herkes İçin Kitabını İndir Oku Bilgi

24 Saatte Photoshop CS2 Herkes İçin kitabı 462 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 19.5 x 23.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 20.09.2005 tarihinde Carla Rose tarafından yazılarak ALFA YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. 24 Saatte Photoshop CS2 Herkes İçin kitabı 9789752976733 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

24 Saatte Photoshop CS2 Herkes İçin Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Adım adım açıklamalar, en genel Photoshop görevlerinde size rehberlik ederken, her dersin sonundaki Soru-Yanıt, Yoklama ve Alıştırma ayrımları, bilginizi test etmenizi sağlayacak. Kısa yolları ve çözümleri gösteren notlar ve ipuçları, muhtemel sorunlardan kaçınmanıza yardımcı olacak.Boyama araçları ve filtrelerle yeni eserler oluşturmakTaranmış fotoğraflara rötuş ve onarım yapmakKatmanları, kanalları, yolları, maskeleri ve seçimleri kullanmak Parlama efektleri, gölge efektlerini ve diğer efektleri kolayca oluşturmak için katmanların kullanımıBasit kontrolleri kullanarak görüntülere yazı eklemek Vektör tabanlı şekil araçlarını kullanarak geometrik ve özel şekiller oluşturmakGörüntüleri yeniden boyutlandırmak, eğmek, biçimlerini bozmak ve bileştirmek.

24 Saatte Photoshop CS2 Herkes İçin Kitabını PDF İndir Kategori

24 Saatte Photoshop Cs2 Herkes İçin Kitabı Yayına Çıktığı 20.09.2005 Tarihinden İtibaren Toplamda 189 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Alfa Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın