Zindana Tıkılan İktidar &Amp; 27 Mayıs Ve Yassıada Günleri Kitabını İndir Oku – Mithat Perin

Zindana Tıkılan İktidar & 27 Mayıs ve Yassıada Günleri Kitabını İndir Oku Bilgi

Zindana Tıkılan İktidar & 27 Mayıs ve Yassıada Günleri kitabı 324 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 14 x 23 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 03.03.2011 tarihinde Mithat Perin tarafından yazılarak DOĞAN KİTAP tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Zindana Tıkılan İktidar & 27 Mayıs ve Yassıada Günleri kitabı 9786050900118 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Zindana Tıkılan İktidar & 27 Mayıs ve Yassıada Günleri Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Bir gazeteci ve siyaset adamının gözünden 27 Mayıs ve Yassıada Günleri…27 Mayıs’a giden Türkiye…Askeri darbe ve Milli Birlik Komitesi…Yassıada duruşmaları…İdam edilen başbakan ve iki bakan…Ünlü gazeteci ve siyaset adamı Mithat Perin’in anıları, okurları Türkiye’de askeri darbe geleneğini başlattııı söylenen 27 Mayıs ve sonrasına ilişkin sarsıcı bir yolculuğa çıkarıyor.Askeri darbe tohumları ne zaman atıldı?Dokuz Subay Olayı, neydi?Türkiye, NATO’yu neden uyardı?Demokrat Parti’nin son grup toplantısında neler konuşuldu?“Biftek de ihtilal de kansız olmaz!” diyen kimdi?

Zindana Tıkılan İktidar & 27 Mayıs ve Yassıada Günleri Kitabını PDF İndir Kategori

Zindana Tıkılan İktidar &Amp; 27 Mayıs Ve Yassıada Günleri Kitabı Yayına Çıktığı 03.03.2011 Tarihinden İtibaren Toplamda 7 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Doğan Kitap yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın