Tarkan-Kurt Kanı Birinci Bölüm Kitabını İndir Oku – Sezgin Burak

Tarkan-Kurt Kanı Birinci Bölüm Kitabını İndir Oku Bilgi

Tarkan-Kurt Kanı Birinci Bölüm kitabı 88 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 19.5 x 26 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 01.03.2011 tarihinde Sezgin Burak tarafından yazılarak TURKUVAZ KİTAP tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Tarkan-Kurt Kanı Birinci Bölüm kitabı 9786055596934 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Tarkan-Kurt Kanı Birinci Bölüm Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Alanlılardan kaçan sütannesi ile Tarkan, sığındıkları dağlarda çakalların saldırısına uğramıştır. Sütannesi çakallar tarafından parçalanan Tarkan, saldırıdan bir Bozkurt sayesinde kurtulur. Tek başına kalan Tarkan’ı Bozkurt mağaraya götürür ve dişi kurt onu kendi yavrusuymuş gibi emzirir. Mağarada kurt yavrularıyla oynayarak büyüyen Tarkan, kurtlarla birlikte geceleri avlanmaya çıkar. Civardaki Alan köylerine kurtlarla birlikte akınlar yaparak ağıllardaki koyunları kaçırır. Tarkan’a Kurt Çocuk ismini veren köylüler bu saldırılardan çok rahatsızdır. Onu yakalamak için peşine düşerler fakat Tarkan ellerinden kurtulmayı başarır. Bir gün, av dönüşünde göl kenarında genç bir kız görür. Alan Beyi’nin kızının korkup çığlık atmasıyla Alanlılar yine Tarkan’ın peşine düşerler.

Tarkan-Kurt Kanı Birinci Bölüm Kitabını PDF İndir Kategori

Tarkan-Kurt Kanı Birinci Bölüm Kitabı Yayına Çıktığı 01.03.2011 Tarihinden İtibaren Toplamda 41 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Turkuvaz Kitap yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın