Sırların Koruyucuları &Amp; Anahtar Sensin Kitabını İndir Oku – Ahu Pelin Arabacı

Sırların Koruyucuları & Anahtar Sensin Kitabını İndir Oku Bilgi

Sırların Koruyucuları & Anahtar Sensin kitabı 280 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 21 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 05.02.2019 tarihinde Ahu Pelin Arabacı tarafından yazılarak LİBRUM KİTAP tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Sırların Koruyucuları & Anahtar Sensin kitabı 9786052305386 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Sırların Koruyucuları & Anahtar Sensin Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Antik Mısır’dan Türkiye’ye uzanan, zamansızlığın sonsuz basamaklarında ilerleyen mistik bir yolculuk Sırların Koruyucuları.Defne ve Aziz, Antik Mısır’da Luliah ve Eliyah, kadim bilgeliklerini, yaşadıkları yüzyılda yeniden keşfe çabalarken yolları Türkiye’de kesişiyor. Mucizevi aşkın rehberliğinde, Mısır’a, piramitlere, papirüslerin efsununa kapıldığımız, ruhsal deneyimin anahtarlarını keşfettiğimiz bu spritüel romanla kendi içşel yolculuğumuz beliriyor önümüzde.Ahu Pelin Arabacı, bilgeliğin ve sırların anahtarı Ankh’ı kullanarak, akıcı bir üslup ve ilgi çekici, gizemli bir hikâyeyle, mistik yolculuğa daha önce hiç çıkmamış olanların bile anlayacağı bir dille, açıklayıcı, fakat yormayan bilgilerle bizi zenginleştirerek bir kapı açıyor.Yazar, Protohistorya ve Önasya Arkeolojisinden ‘protocu’ arkeolog olması yanı sıra, şifa seansları, seminerler ve eğitimler düzenleyen bir spiritüel rehber. Danışmanlık ve yaşam koçluğu yaparak hayatını insanların tekâmül yolculuğuna adamış bir dünya yolcusu.Eserlerini büyük bir merakla bekleyeceğimiz yeni bir yazarın kapısından girip anahtarınızı açacağınız o gün geldi. Anahtar Sensin, ruhunun şifasına uzan…

Sırların Koruyucuları & Anahtar Sensin Kitabını PDF İndir Kategori

Sırların Koruyucuları &Amp; Anahtar Sensin Kitabı Yayına Çıktığı 05.02.2019 Tarihinden İtibaren Toplamda 26 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Librum Kitap yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın