Psikanaliz Buluşmaları 9 Günümüzde Psikanalitik Uygulamalar Kitabını İndir Oku – Kolektif

Psikanaliz Buluşmaları 9 Günümüzde Psikanalitik Uygulamalar Kitabını İndir Oku Bilgi

Psikanaliz Buluşmaları 9 Günümüzde Psikanalitik Uygulamalar kitabı 232 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 16 x 25 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 01.01.2016 tarihinde Kolektif tarafından yazılarak BAĞLAM YAYINCILIK tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Psikanaliz Buluşmaları 9 Günümüzde Psikanalitik Uygulamalar kitabı 9786059911207 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Psikanaliz Buluşmaları 9 Günümüzde Psikanalitik Uygulamalar Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

İçindekiler Sunuş Vehbi Keser Yorumun amacı nedir? Michael Parsons / Çeviren: Evrem Tilki Fransız psikosomatik okulunun esasları, anımsatma Athanasios Alexandridis / Çeviren: Nergis Aküzüm Psikanalizde psikosomatik Dilek Özer Çavaş Bir potansiyel alan olarak kurumsal tedavi-uyumlu ve gerçek kendiliğe giden yol Yecheskiel Cohen / Çeviren: Pınar Padar Yineleme, başa çıkılamaz kaygı ve bağımlılık Andre Beetschen / Çeviren: Özen Alemdar Günümüzde bir psikanalitik tedavi Bernard Penot / Çeviren: Pınar Arslantürk Günümüzde psikanalist olmak Talat Parman günümüz psikanaliz kuramı ve uygulamasında değişen ne var? vehbi Keser Bilgiyi sahnelemek Inci eviner

Psikanaliz Buluşmaları 9 Günümüzde Psikanalitik Uygulamalar Kitabını PDF İndir Kategori

Psikanaliz Buluşmaları 9 Günümüzde Psikanalitik Uygulamalar Kitabı Yayına Çıktığı 01.01.2016 Tarihinden İtibaren Toplamda 1 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Bağlam Yayıncılık yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın