Oyunun Efendileri &Amp; Futbolun Süper Zenginlerinin Önlenemez Yükselişi Kitabını İndir Oku – James Montague

Oyunun Efendileri & Futbolun Süper Zenginlerinin Önlenemez Yükselişi Kitabını İndir Oku Bilgi

Oyunun Efendileri & Futbolun Süper Zenginlerinin Önlenemez Yükselişi kitabı 352 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 21 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 02.06.2018 tarihinde James Montague tarafından yazılarak İTHAKİ YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Oyunun Efendileri & Futbolun Süper Zenginlerinin Önlenemez Yükselişi kitabı 9786053758181 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Oyunun Efendileri & Futbolun Süper Zenginlerinin Önlenemez Yükselişi Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Bir endüstri olarak futbolu inceleyen benzersiz bir çalışma. “Futbol dünyasının patronları kimler? Piyasada harcanan müthiş paraların kaynağı nereden geliyor? Bu paraları harcayanlar futbolu ne olarak kullanıyorlar?” gibi soruların yanıtı her zaman merak konusu olmuştur. Oyunun Efendileri’nde James Montague bu soruların cevaplarını bulmak için daha önce kimsenin cesaret edemediği kadar derinlere iniyor.  Kitap hem kulüp sahipliğinin tarihçesini anlatıyor hem dünyadaki süper zenginlerin futbol üzerinden ilişkilerini masaya yatırıyor hem de modern futbolun arkasındaki gerçek güçleri ortaya çıkarmak için ülke ülke yolculuk ediyor. Genel olarak Oyunun Efendileri, dünyadaki büyük kulüplerin etrafında şekillenen bir futbol kitabı. Fakat bunun ötesinde, küresel ekonomiyi ve futbolun bu ekonominin içindeki önemli yerini inceleyen ve onun yalnızca saha içinde oynanmayan bir oyun olduğunu ustaca gözler önüne seren eşsiz bir eser.

Oyunun Efendileri & Futbolun Süper Zenginlerinin Önlenemez Yükselişi Kitabını PDF İndir Kategori

Oyunun Efendileri &Amp; Futbolun Süper Zenginlerinin Önlenemez Yükselişi Kitabı Yayına Çıktığı 02.06.2018 Tarihinden İtibaren Toplamda 143 Kişi Tarafından Okunmuştur.

İthaki Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın