Önüm Arkam Sağım Solum Dönek Kitabını İndir Oku – Levent Kırca

Önüm Arkam Sağım Solum Dönek Kitabını İndir Oku Bilgi

Önüm Arkam Sağım Solum Dönek kitabı 196 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 19.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 01.02.2013 tarihinde Levent Kırca tarafından yazılarak KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Önüm Arkam Sağım Solum Dönek kitabı 9786055340735 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Önüm Arkam Sağım Solum Dönek Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

“Bir zamanlar sözün senet olduğu ülkemizde, bugün sözler yerlerde sürünüyor. Kimsenin sözüne güvenilemiyor. Dahası, ortalık döneklerle dolu…Türkiye’nin içinde bulunduğu durumu ‘söz’le anlatmak mümkün değil…‘Söz’ vardır, zengin eder sizi, ‘söz’ vardır hapis yatarsınız… Önemli olan; doğru ‘söz’ü söyleyecek kadar adam olmanız…Uzun sözün kısası, bu kitapta inanarak söylenmiş sözler okuyacaksınız…Ülkemizde artık söz gümüş, sükût altın değil; ‘sükût’ korkaklık, ‘söz’ kelle pahasına…Ne mutlu doğru bir söz için kelle verme cesareti gösterenlere…”Sahneye koyduğu oyunlar ve hazırladığı televizyon programlarıyla Türk halkının gönlünde özel bir yer edinen, kırk altı yıllık tiyatro sanatçısı Levent Kırca yıllar boyunca gözlemlediklerini, deneyim ve düşüncelerini bir sanatçı duyarlılığı ve sorumluluğuyla okurlarla paylaşıyor.

Önüm Arkam Sağım Solum Dönek Kitabını PDF İndir Kategori

Önüm Arkam Sağım Solum Dönek Kitabı Yayına Çıktığı 01.02.2013 Tarihinden İtibaren Toplamda 92 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın