Görsel Sanatlar Eğitimi Makaleler Kitabını İndir Oku – Vedat Özsoy

Görsel Sanatlar Eğitimi Makaleler Kitabını İndir Oku Bilgi

Görsel Sanatlar Eğitimi Makaleler kitabı 320 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 16 x 24 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 19.10.2016 tarihinde Vedat Özsoy tarafından yazılarak PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Görsel Sanatlar Eğitimi Makaleler kitabı 9786053184607 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Görsel Sanatlar Eğitimi Makaleler Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Görsel sanatlar eğitimi alanında çalışan araştırmacılar ve alışılmış yöntemlerin dışında eğitim yapmaya çaba sarf eden, yeni yöntem ve tekniklerin arayışı içinde olan görsel sanatlar öğretmenleri; alana yönelik makale, bildiri, kitap, dergi gibi yazılı kaynakları temin etmekte ciddi sıkıntılar yaşamaktadır. Bunun başlıca nedeni olarak, görsel sanatlareğitimi alanının kurumsal boyutunun ülkemizde yıllarca ihmal edilmiş ve alana yönelik araştırmacı bir grubun yetişmemiş olması gösterilebilir. Bu durumda günümüz araştırmacıları ve lisansüstü öğrencileri ister istemez yabancı dilde yazılmış kaynaklar bulmaya çabalamaktadırlar. Özellikle öğretmenlerimiz için yabancı dil önemli bir engel oluşturmakta, arayış ve kendilerini yenileme gayretlerini sekteye uğratmaktadır. Bu nedenle görsel sanatlar eğitimi alanında yapılan her araştırmanın yayına dönüştürülmesinde büyük yarar vardır.

Görsel Sanatlar Eğitimi Makaleler Kitabını PDF İndir Kategori

Görsel Sanatlar Eğitimi Makaleler Kitabı Yayına Çıktığı 19.10.2016 Tarihinden İtibaren Toplamda 13 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Pegem Akademi Yayıncılık yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın