Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret Kitabını İndir Oku – Dr. Öğr. Üyesi Fatih Çağatay Baz

Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret Kitabını İndir Oku Bilgi

Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret kitabı 130 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 14 x 21 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 31.03.2020 tarihinde Dr. Öğr. Üyesi Fatih Çağatay Baz tarafından yazılarak KARAHAN KİTABEVİ tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret kitabı 9786057990662 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Elektronik ticaret son yıllarda gündemde olan konulardan birisidir. Hiç şüphesiz teknolojideki hızlı ilerleme beraberinde elektronik ticarette yenilikleri getirmektedir. Herkesin evinden cep telefonları ile ikinci el ürünlerini kolayca satabildiği, 7 gün 24 saat boyunca canlarının istediği yemeği sipariş edebildiği bir ortam mevcuttur. Tüm bunlar e – ticaret konusunda yeni başlıkları, araştırma konularını oluşturmaktadır.Elektronik ticaret konusu bugün için yeni kavramların ortaya konulduğu, teknik anlamda ivmelenme yaşandığı bir dönemdedir. Süreç sanal paradan, mobil ticarete kadar beraberinde birçok yeni konu başlığını da ilgilendirmektedir. O sebepten bu kitapta güncel tüm konu başlıklarına değinilmeye çalışılmıştır.Bu kitap ile yaşadığımız dijital dönüşümde herkes için elektronik ticaret konusunu anlatmayı amaçladık. Özellikle lisans ve lisansüstü dönemde elektronik ticaret dersleri verilmektedir. Üniversite öğrencilerine de bu anlamda kitabın faydalı olmasını ümit ediyoruz.

Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret Kitabını PDF İndir Kategori

Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret Kitabı Yayına Çıktığı 31.03.2020 Tarihinden İtibaren Toplamda 8 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Karahan Kitabevi yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın