Big Bang’ın Romanı &Amp; Büyük Patlama Ve Evrenin Başlangıcı Kitabını İndir Oku – Simon Singh

Big Bang’ın Romanı & Büyük Patlama ve Evrenin Başlangıcı Kitabını İndir Oku Bilgi

Big Bang’ın Romanı & Büyük Patlama ve Evrenin Başlangıcı kitabı 456 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 21 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 07.05.2014 tarihinde Simon Singh tarafından yazılarak ÖZGÜR YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Big Bang’ın Romanı & Büyük Patlama ve Evrenin Başlangıcı kitabı 9789754472554 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Big Bang’ın Romanı & Büyük Patlama ve Evrenin Başlangıcı Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Hangi astronomun geyiği aşırı alkol almaktan ölmüştür?Hangi bilim adamı Karadeniz’i bir kanoyla geçmeye çalışmıştır? Ve neden?!Dünya’nın Güneş etrafında döndüğü iddiasını ilk ortaya atan kimdir aslında..?Bu sorulara kayıtsız kalsanız bile, bilimin o en büyük sorusuna kayıtsız kalamazsınız:Evren nasıl meydana gelmiştir?İlk bakışta çok karmaşık görünen kavramları sadeleştirmekle ünlü olan Simon Singh, bu kitabında Big Bang teorisini ve ona gelinceye kadar astronomi ve bilim tarihini sade ve anlaşılabilir bir şekilde okuyucusuna açıklamakta. Popüler Bilim kitaplarında yeni bir sayfa açan yazar, Big Bang’i daha önce kimsenin anlatamadığı kadar sade bir şekilde romanlaştırmıştır.Ayrıca birçok dahi ve tuhaf bilim adamının statükoya, baskıcı ve tehditkar bilim anlayışlarına karşı verdiği savaş, Bilimin ve Big Bang’in Romanının sayfalarında sizi beklemekte.———Simon Singh evrenin nasıl meydana geldiğini harika bir dille anlatıyor. Zamanda geçmişe ve ötesine, Pisagor, Kopernik ve Einstein gibi ünlü filozof ve bilim adamlarıyla birlikte bir yolculuğa çıktığınızı düşünün. Her şeyi anlayabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz rehber de bu kitap.”Akıl Oyunları” kitabının yazarı Sylvia NasarBu kitap muhteşemdi. Simon Singh’in zihin açıcı ve açıklayıcı olduğunu zaten biliyordum ama Big Bang’in bu kadar eğlenceli olabileceği hiç aklıma gelmezdi.”Kaos” kitabının yazarı James Gleick

Big Bang’ın Romanı & Büyük Patlama ve Evrenin Başlangıcı Kitabını PDF İndir Kategori

Big Bang’ın Romanı &Amp; Büyük Patlama Ve Evrenin Başlangıcı Kitabı Yayına Çıktığı 07.05.2014 Tarihinden İtibaren Toplamda 163 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Özgür Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın